PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJDOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Směrnice pro využívání D O T A C Í MŠMT na rok 2005

Průvodní dopis k dotacím
Vážení přátelé,
v příloze Vám zasíláme základní směrnice pro poskytování dotací v letošním roce, včetně formulářů závazných žádostí k projektům Letní tábory, Krátkodobé akce (soustředění), vzdělávací semináře a Krojové vybavení.
Závazné žádosti je třeba zaslat doporučeně nejpozději do 30. dubna 2005 na sekretariát FoS ČR. Rozhodnutí o výši dotace budou rozeslány ze sekretariátu FoS ČR do 30. 6. 2005.
Žádosti ani vyúčtování nelze zasílat faxem ani e-mailem. Pro dodržení termínu bude rozhodující datum odeslání na poštovním razítku. Zaslání přidělených prostředků bude podmíněno včasným a úplným vyúčtováním akce. Nevyúčtované dotace (pozdě nebo nesprávně předložená vyúčtování) budou přerozděleny ostatním žadatelům.

S přátelským pozdravem

Zdeněk Pšenica v. r.
předseda FoS ČR

Směrnice pro využívání dotací MŠMT ve prospěch dětí a mládeže členskými soubory FoS ČR na rok 2005 a formuláře závazných ŽÁDOSTÍ KE STAŽENÍ ve všech poskytovaných programech uvádíme v následujících odstavcích:

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

DALŠÍ INFORMACE: Folklorní sdružení ČR
Zveřejněno 07.04.2005 v 22:59 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA