PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ

ENCYKLOPEDIE FoS
Základní informace o FoS ČR
Adresář FoS
Partneři FoS
Folklorní festivaly FoS ČR
Folklorní soubory FoS ČR
Folklorní materiály
Folklorní projekty
Folklor a media
KALENDÁŘ FOLKLORU
Folklorní akce a lidové umění
Festivaly FoS ČR
ZAHRANIČNÍ AKTIVITY FoS
Zahraniční aktivity
Zahraniční festivaly
Výměny a nabídky
Kolečka a půlkolečka
AKTUALITY A ZPRÁVY
Aktuality, novinky, zprávy, ...
Poskytované dotace
Archiv článků
FOLKLOR A TRADICE
Časopis Folklor
Folklor a lidové tradice v ČR
Etnografické členění ČR
Lidové tradice a zvyky
Lidová řemesla
Kroje a lidové oblečení
SLUŽBY
Vyhledávací centrum
Pro registrované

Časopis FOLKLOR


DOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Jihočeské folklorní sdružení vydalo stolní kalendář 2008

Tisková zpráva
Jihočeské folklorní sdružení vydalo stolní kalendář 2008 v rámci projektu "Vytvoření sítě Jihočeského folklorního sdružení v návaznosti na Dolní Rakousko"
Jihočeské folklorní sdružení rozvíjí spolupráci s rakouskými partnery a prohlubuje rozvoj projektu "Vytvoření sítě Jihočeského folklorního sdružení v návaznosti na Dolní Rakousko", který je spolufinancován z prostředků EU v rámci programu INTERREG IIIA.
Jihočeské folklorní sdružení
Kalendář byl spolufinancován z prostředků EU v rámci programu Interreg IIIA.
Jihočeské folklorní sdružení vydalo před časem stolní kalendář 2008, jenž je určen nejširší veřejnosti. Kalendář nabízí formou fotografií u jednotlivých týdnů zajímavý pohled na různorodou a bohatou činnost sdružení. Vybrané fotografie prezentují například dětskou pěveckou soutěž Jihočeský zpěváček, Jihočeský folklorní festival Kovářov, Jihočeskou lidovou slavnost České Budějovice, Mezinárodní folklorní festival Písek, Setkání na Blatech, Doudlebské dožínky, Setkání s tradicí na Schwarzenberském plavebním kanálu a také některé lidové zvyky a další momentky z jižních Čech. Jsou na něm i záběry některých hostujících souborů z Dolního Rakouska, jenž se účastnily na akcích JFoS právě na základě úspěšně probíhajícího projektu.
Jihočeské folklorní sdružení vydalo kalendář ve spolupráci s Jihočeským krajem, Obcí Kovářov, Folklorním sdružením ČR a tiskárnou TG TISK s.r.o. Lanškroun.

Námět a zpracování provedli manželé Milan a Pavla Škochovi, foto pořídil Milan Škoch a o grafickou přípravu, litografii a tisk se postarala tiskárna TG TISK s.r.o. Lanškroun.
Věřím, že uvedený kalendář potěší příznivce lidové kultury a přinese zajímavý pohled na bohatou činnost Jihočeského folklorního sdružení.
Kalendář byl poskytnut Jihočeskému kraji, Folklornímu sdružení ČR i dalším organizacím a je zatím ještě k dispozici v sídle JFoS.

Milan Škoch, předseda Jihočeského folklorního sdružení
Kovářov3, 398 55
e-mail: milan.skoch@jfos.cz
tel.: 382 594 106, 604 692 062
www.jfos.cz

Zveřejněno 14.11.2007 v 19:03 hodin

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA