PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY UVODNI STRANA UVODNI STRANA HLAVNÍ STRANA HLAVNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ VYSOČINA PRAHA STREDOČESKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ JIHOČESKÝ KRAJ PLZEŇSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ

ENCYKLOPEDIE FoS
Základní informace o FoS ČR
Adresář FoS
Partneři FoS
Folklorní festivaly FoS ČR
Folklorní soubory FoS ČR
Folklorní materiály
Folklorní projekty
Folklor a media
KALENDÁŘ FOLKLORU
Folklorní akce a lidové umění
Festivaly FoS ČR
ZAHRANIČNÍ AKTIVITY FoS
Zahraniční aktivity
Zahraniční festivaly
Výměny a nabídky
Kolečka a půlkolečka
AKTUALITY A ZPRÁVY
Aktuality, novinky, zprávy, ...
Poskytované dotace
Archiv článků
FOLKLOR A TRADICE
Časopis Folklor
Folklor a lidové tradice v ČR
Etnografické členění ČR
Lidové tradice a zvyky
Lidová řemesla
Kroje a lidové oblečení
SLUŽBY
Vyhledávací centrum
Pro registrované

Časopis FOLKLOR


DOPORUČUJEME
Zpíváme pro radost
 
 

Aktualizovaný program X.MFDFS PÍSNÍ A TANCEM LUHAČOVICE 2002

Folklorní sdružení České republiky, Město Luhačovice, Lázně Luhačovice, a.s., Krajský úřad Zlín, Okresní úřad Zlín, Město Slavičín, Město Uherský Brod a Město Zlín, Městský dům kultury Elektra Luhačovice, SOŠ a SOU Luhačovice a Sanatorium Miramare pořádají v Luhačovicích, Slavičíně, Uherském Brodu a ve Zlíně pod záštitou předsedy Senátu Parlamentu ČR Petra Pitharta a hejtmana Zlínského kraje Františka Slavíka a s podporou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR X. mezinárodní festival dětských folklorních souborů Písní a tancem 2002 v Luhačovicích ve dnech 12.-15.9.2002
čtvrtek 12. září
15.00 hodin: Zdravice zahraničních hostů festivalu, Zlín - náměstí Míru a Uherský Brod - Zámecká zahrada
pátek 13. září
08.30 hodin: Děti Evropy (1. koncert pro děti), Slavičín - Sokolovna
09.00 hodin: Děti Evropy (1.koncert pro děti), Dům kultury Elektra
10.00 hodin: Děti Evropy (2. koncert pro děti), Slavičín - Sokolovna
10.15 hodin: Děti Evropy (2.koncert pro děti), Dům kultury Elektra
15.00 hodin: Zpěváčci - koncert vítězů (3.koncert pro děti), Lázeňské divadlo
15.00 hodin: Slavnostní přivítání účastníků, Slavičín - Radnice
16.00 hodin: Festivalový průvod městem, Slavičín - Horní náměstí
16.15 hodin: Veselý podvečer - společný program, Slavičín - Sokolovna
20.00 hodin: Zpěváčci - koncert vítězů (pro zahraniční soubory), Lázeňské divadlo
sobota 14. září
14.00 hodin: Slavnostní průvod účinkujících, Elektra - Lázeňské náměstí
15.00 hodin: Hlavní festivalový program "Dítě a tradice", Lázeňské náměstí
neděle 15. září
13.30 hodin: Naši hosté se loučí (koncert zahraničních účastníků), Lázeňské náměstí
15.00 hodin: Naši malí furianti (přehlídka sólistů a souborů z ČR), Lázeňské náměstí

Platnost obrázku vypršela.

Foto
Účinkují:
Ratolesť Detva - Slovensko, Uhrovčánek Uhrovec - Slovensko, Kupole Silauliai - Litva, Równica Ustroń - Polsko, Mousikochoreutikos Omilos Alexandraias - Řecko, Jarošáček Mělník, Malá Jasénka Vsetín, Malá Ondřejnica Stará Ves nad Ondřejnicí, Malý Mánes a Valentýnek Prostějov, Veličánek Velká nad Veličkou a skupina dětí z Kuželova, Malé Zálesí Luhačovice, Olšavěnka Uherský Brod, Slavičánek Slavičín, Ovečky Valašské Meziříčí, Klobučánek Valašské Klobouky, Zdeněk Kašpar, František Okénka, vítězové celostátních přehlídek Zpěváčci 2001 a 2002
a Cimbálová muzika St. Gabriela z Uherského Hradiště

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 25.07.2002

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
 
FOLKLORNÍ FESTIVALY
FOLKLORNÍ AKCE
TURISTIKA